Інформатика
Головна
Вхід
Реєстрація
П`ятниця, 18.09.2020, 12:23Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Конкурси [7]
Наші будні [2]

Корисні сайти

Банк Интернет-портфолио учителей

Допомога інформатику Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.


Головна » 2017 » Квітень » 10 » Результати освітніх конкурсів «Олімпіс 2017» Весняна сесія
13:58
Результати освітніх конкурсів «Олімпіс 2017» Весняна сесія
Результати освітніх конкурсів «Олімпіс 2017»
КЗ "Нововодолазький СНВК" Харківської обл. ради

Результати конкурсу з української мови і літератури

Учень Клас Рівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1. Яковенко Вячеслав Вікторович 2 2 клас 95% 75% I
2. Немашкало Альбіна Віталіївна 2 2 клас 93% 69% I
3. Пільгуй Костянтин Віталійович 2 2 клас 91% 59% I
4. Пальоха Єгор Андрійович 2 2 клас 90% 57% I
5. Кругла Катерина Андріївна 2 2 клас 90% 56% I
6. Романова Марія Артемівна 2 2 клас 90% 54% I
7. Карбань Софія Андріївна 2 2 клас 82% - II
8. Глуздій Денис Сергійович 2 2 клас 80% - II
9. Водолажченко Катерина Миколаївна 2 2 клас 67% -  
10. Шевченко Ярослав Олександрович 4 4 клас 89% 77% II
11. Сичов Артем Володимирович 4 4 клас 80% - II
12. Райз Андрій Віталійович 4 4 клас 79% - III
13. Кузікова Ангеліна Олександрівна 4 4 клас 73% - III
14. Мудра Анастасія Станіславівна 6 6 клас 91% 92% I
15. Коротецька Поліна Вадимівна 6 6 клас 89% 88% II
16. Пальоха Олексій Васильович 6 6 клас 82% 71% II
17. Гарібова Вулала 6 6 клас 78% 59% III
18. Рябокобила Владислав Вікторович 6 6 клас 55% -  

Результати конкурсу з англійської мови

Учень Клас Рівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1. Глуздій Денис Сергійович 2 2 клас 99% 94% I
2. Пальоха Єгор Андрійович 2 2 клас 98% 85% I
3. Яковенко Вячеслав Вікторович 2 2 клас 98% 80% I
4. Немашкало Альбіна Віталіївна 2 2 клас 96% 70% I
5. Пільгуй Костянтин Віталійович 2 2 клас 96% 64% I
6. Карбань Софія Андріївна 2 2 клас 95% 61% I
7. Кругла Катерина Андріївна 2 2 клас 81% - II
8. Водолажченко Катерина Миколаївна 2 2 клас 72% - III
9. Сичов Артем Володимирович 4 4 клас 74% - III
10. Райз Андрій Віталійович 4 4 клас 64% -  
11. Кузікова Ангеліна Олександрівна 4 4 клас 51% -  
12. Коротецька Поліна Вадимівна 6 6 клас 79% 63% III
13. Гарібова Вулала 6 6 клас 76% 59% III
14. Мудра Анастасія Станіславівна 6 6 клас 76% 56% III
15. Рябокобила Владислав Вікторович 6 6 клас 60% -  

Результати конкурсу з математики

Учень Клас Рівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1. Карбань Софія Андріївна 2 2 клас 84% 52% II
2. Кругла Катерина Андріївна 2 2 клас 77% - III
3. Водолажченко Катерина Миколаївна 2 2 клас 76% - III
4. Пальоха Єгор Андрійович 2 2 клас 75% - III
5. Романова Марія Артемівна 2 2 клас 72% - III
6. Пільгуй Костянтин Віталійович 2 2 клас 66% -  
7. Яковенко Вячеслав Вікторович 2 2 клас 65% -  
8. Глуздій Денис Сергійович 2 2 клас 65% -  
9. Немашкало Альбіна Віталіївна 2 2 клас 59% -  
10. Гарібов Самір Векіль-Огли 2 2 клас 36% -  
11. Шевченко Ярослав Олександрович 4 4 клас 63% -  
12. Сичов Артем Володимирович 4 4 клас 46% -  
13. Райз Андрій Віталійович 4 4 клас 39% -  
14. Кузікова Ангеліна Олександрівна 4 4 клас 30% -  
15. Коротецька Поліна Вадимівна 6 6 клас 50% -  
16. Мудра Анастасія Станіславівна 6 6 клас 47% -  
17. Рябокобила Владислав Вікторович 6 6 клас 46% -  
18. Гарібова Вулала 6 6 клас 32% -  
19. Пальоха Олексій Васильович 6 6 клас 31% -  

Результати конкурсу з інформаційних технологій

Учень Клас Рівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1. Немашкало Альбіна Віталіївна 2 2 клас 84% 77% II
2. Яковенко Вячеслав Вікторович 2 2 клас 83% 76% II
3. Пільгуй Костянтин Віталійович 2 2 клас 83% 75% II
4. Карбань Софія Андріївна 2 2 клас 79% 64% III
5. Кругла Катерина Андріївна 2 2 клас 78% 62% III
6. Глуздій Денис Сергійович 2 2 клас 73% - III
7. Пальоха Єгор Андрійович 2 2 клас 70% - III
8. Водолажченко Катерина Миколаївна 2 2 клас 55% -  
9. Шевченко Ярослав Олександрович 4 4 клас 90% 80% I
10. Кузікова Ангеліна Олександрівна 4 4 клас 89% 80% II
11. Райз Андрій Віталійович 4 4 клас 86% 66% II
12. Сичов Артем Володимирович 4 4 клас 81% - II
13. Коротецька Поліна Вадимівна 6 6 клас 71% 64% III
14. Мудра Анастасія Станіславівна 6 6 клас 71% 64% III
15. Гарібова Вулала 6 6 клас 44% -  
16. Пальоха Олексій Васильович 6 6 клас 39% -  

Результати конкурсу з біології та природознавства

Учень Клас Рівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1. Пільгуй Костянтин Віталійович 2 2 клас 97% 83% I
2. Карбань Софія Андріївна 2 2 клас 89% - II
3. Немашкало Альбіна Віталіївна 2 2 клас 88% - II
4. Глуздій Денис Сергійович 2 2 клас 86% - II
5. Яковенко Вячеслав Вікторович 2 2 клас 85% - II
6. Водолажченко Катерина Миколаївна 2 2 клас 83% - II
7. Пальоха Єгор Андрійович 2 2 клас 78% - III
8. Райз Андрій Віталійович 4 4 клас 85% 56% II
9. Кузікова Ангеліна Олександрівна 4 4 клас 83% 50% II
10. Сичов Артем Володимирович 4 4 клас 75% - III
11. Мудра Анастасія Станіславівна 6 6 клас 92% 99% I
12. Коротецька Поліна Вадимівна 6 6 клас 87% 92% I
13. Гарібова Вулала 6 6 клас 47% -  
1 - «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.
Дякуємо вчителям, які організували участь учнів в освітніх конкурсах «Олімпіс»:
 

Докладніша інформація — www.olimpis.com.uа

Категорія: Конкурси | Переглядів: 168 | Додав: svetik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Погода

Радіо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0